2013-05-26

Klass 3 Clear round 90 cm

Hallsbergs RK 26.05.2013
EQUIPE datasystem: Senaste resultatlista 29.05.2013 kl. 11:10Klass 3 – Hoppning 0.90 bed. Clear Round

Klass 3 – Hoppning 0.90 bed. Clear Round
36 anmälda, 36 startande, 17 placerade
Överdomare: Bengt Nilsson
Tävlingsledare: Camilla Gustafsson
Banbyggare: Marion Johansson
Plats Ryttare Häst Premie Hoppning
Klubb Härstamning Fel Tid
1 Beatrice Huuva Cesar
Kumla Ridklubb Caressini L – Landlord 0 83,10
1 Marion Johansson Capsicum HH
Kumla Ridklubb Casa Grande – Teaspoon xx 0 78,10
1 Liza Eklund Cayenne (35)
GlanshammarsR Cardento – Trainers Seat xx 0 73,90
1 Malin Kiereck Lakej MB
GlanshammarsR Landlord – Maraton 0 80,20
1 Karolina Nordkvist Primer K
Örebro FK Robin Z – Le Mans xx 0 70,50
1 Lovisa Persson Bizas Butterfly
Arboga RS Dale Haze RC – Blue Chief RC 0 64,40
1 Matilda Källström Cherry
RK Kumla Ceylon – Monaco 0 67,30
1 Alexandra Pålsson Šamane
Örebro Ryttarteam Saimons LS1698 – Sedans LV 0 81,30
1 Beatrice Huuva Jonnas Cajenn (SWB)
Kumla Ridklubb Cartier – Imperator 0 81,70
1 Annika Rauséus Hercules
Örebro Ryttarteam Jeopardy 905 – Count´s Pride 0 73,80
1 Kicka Andersson Zan Easy (SWB)
Linde Ridskola Quite Easy – Roemer 0 73,80
1 Angelica Bergic Whitney
Södertörn Ryttarcenter TK Calvados – Lys de Darmen 0 73,80
1 Madeleine Johansson Chicago-N
Valåsens RS 466 Christ xx – 5021 Thurin (SF) 0 72,30
1 Kristina Kiteborg Mulan
Lindetraktens HSF Quite Easy – Romeo 0 82,10
1 Jennie Gustafsson Antik (SWB)
RK Kumla Oldtimer xx – Utrillo 0 74,00
1 Cecilia Gestsson Feelina
Örebro FK For Feeling – Robin Z 0 70,10
1 Marielle Centerfjord Jasmine
Örebro FK Okänd 0 74,80
18 Amanda Nillson-Löf Renates Rubin
Gyttorps RK Rubin-Royal – Sao Paulo 4 75,50
18 Moa Svensk Charge D’ Affaires (SWB)
Loviseholm SHK Ludwigs Champion – Davignon I 4 77,80
18 Linn Hörnvall Toreza H
Loviseholm SHK Tornesch – Robin Z 4 81,80
18 Marlene Nilsson Chiessandro
4 92,00
18 Hannah Larsson Gerhard
Loviseholm SHK Radiator – Chapman 4 73,90
18 Madelein Sontag Northern’s Odette
Valåsens RS Orlando – Diaghlyphard xx 4 72,10
18 Idamarie Andersson Ergo
Valåsens RS Degrosso xx – Estor 4 84,90
18 Christel Hägglund Celtic II
Laxå Ridklubb Continue – Adlerflug 4 88,60
18 Pia Eriksson Fänrik Henrik Alp
Kumla Ridklubb Löjtnantshjärta – Le Mans ** 4 86,40
27 Clara Brusebäck Corey´s First Lady
Örebro Ryttarteam Corrado Jr – Lancetto 5 94,80
27 Helga Lundberg Over Eighty xx
Örebro FK Eighty Eight Keys – Persian Bold 5 93,80
27 Anne Dufwa Shayla
Askersunds RK Vivaldi – Swift 5 93,70
30 Ronja Karlsson Nikita
Kumla Ridklubb Krius xx 906 – Okänd 8 84,00
30 Filippa Wärme Bleikers Liwius
Örebro FK Bleisbergs Liwius – Gulivers 8 75,60
32 Malin Kiteborg Talisman Jern
Strömsholms RSF Hohenstaufen II – Ragazzo 9 93,30
33 Karolina Wallström Nemorensis
GlanshammarsR Manhattan – Quite Easy 15 102,10
34 Elin Klockare Little Creek´s Balucca
Örebro FK Amall – Okänd Ute.
34 Anna Stom Choice of Life
Örebro FK Lemon – Nebraska Ute.
34 Sofia Fredriksson I. M. Axa
Viby R&KS Solgum Brage – Nixen Ute.
till toppen
Equipe – Datasystem för ridsport